Reiryoku
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nabór na stanowiska

Go down 
+2
Urruru
Mnementh
6 posters
AutorWiadomość
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyNie Maj 31, 2015 4:53 pm

W tym temacie można zgłosić swoją kandydaturę na jedno z kilku stanowisk: MG, sędzia, moderator techniczny, moderator cb (chatbox).

- MG - czyli Mistrz Gry. To osobnik, który bierze czynny udział w tworzeniu fabuły dla graczy, prowadzi ich, sędziuje walki (UWAGA! Jeśli nie potrafisz sędziować, nie możesz zostać MG), ma dostęp do specjalnego działu w forum Administratorskim, gdzie wraz z nimi pomaga w rozwoju forum; prowadzi NPC. Jednym słowem - człowiek orkiestra.
- Sędzia - można go nazwać 'ubogą' wersją MG, gdyż jego jedynym obowiązkiem jest prowadzenie i rozstrzyganie walk pomiędzy graczami. Nie może on prowadzić misji, ani eventów oraz nie ma dostępu do specjalnego działu. (choć są wyjątki od reguły).
- Moderator Techniczny - jego zadaniem jest ocena i akceptacja Kart Postaci stworzonych poprawnie według praw, które panują na forum. Jak i również ocena nowych technik stworzonych przez graczy. Ma również dostęp do specjalnego działu administratorskiego.
- Moderator CB - 'koleś, który ma małpkę przy nicku', to tak w skrócie. Pilnuje on porządku i przestrzegania regulaminu przez graczy. Ma również prawo poczęstować delikwenta ostem, jeśli ten nie uspokoił się po pierwszym ostrzeżeniu. A ostateczności nawet odebrać dostęp do CB.

Wzór podania:
Kod:
[b]Stanowisko:[/b] (które chcemy piastować - można wybrać więcej niż jedno, jeśli aktualnie do tylu jest otwarta rekrutacja)
[b]Doświadczenie:[/b] (od ilu lat masz do czynienia z pbfami? Jakie stanowisko piastowałeś/aś? Ile czasu? Na jakim forum?)
[b]Ilość czasu:[/b] (czyli jakim czasem wolnym dysponujesz w ciągu dnia/tygodnia)


Na tą chwilę rekrutacja otwarta jest do następujących stanowisk:
- MG - brak ograniczeń.
- Sędzia - brak ograniczeń.


Ostatnio zmieniony przez Varagarv dnia Pon Sie 24, 2015 1:15 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Mnementh
Números
Mnementh


Liczba postów : 105
Join date : 31/05/2015

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyPon Cze 01, 2015 10:34 pm

Stanowisko: Sędzia, mod techniczny
Doświadczenie: z 7 lat, trollowałem na BW
Ilość czasu: przez najbliższe kilka miesięcy średnio 24h na dobę mam wolne, ale zastrzegam że ponad 12h poświęcam na spanie.
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyWto Cze 02, 2015 5:42 pm

Przyjęty na okres próbny.
Powrót do góry Go down
Urruru
Números
Urruru


Liczba postów : 187
Join date : 02/06/2015
Age : 106

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyWto Cze 02, 2015 5:58 pm

Stanowisko: Techniczny || MG
Doświadczenie: Na forach siedzę od dobrych kilku lat. Wiem na czym polega działanie forum itd. Mam doświadczenie z bardzo wymagającymi sprawdzającymi KP, więc ogólnie wiem czego się uczepić a czego nie. Byłam MG na TheBleachGra przez kilka miesięcy (chyba) póki forum nie umarło.
Ilość czasu: Wakacje po maturze, nie wiem jak to będzie od października, ale postaram się znaleźć czas chociażby na 2-3 osoby (ale to i tak daleka przyszłość jak na PBF, więc nie ma co gadać o jesieni jeszcze).

(KP napiszę dzisiaj lub jutro)
Powrót do góry Go down
Beritra
Números
Beritra


Liczba postów : 77
Join date : 31/05/2015
Age : 33

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySro Cze 03, 2015 11:32 am

Stanowisko: MG, Moderator CB/forum
Doświadczenie: Fora nie fora - BW, wilki, smoki, MGowałam również kiedyś w zwykłych RPGach [w systemach ED i D&D. Tutaj należałoby wspomnieć że uwielbiałam się bawić na niskim HP graczy xD] w PBFy bawię się od 2005 roku praktycznie nieprzerwanie bo ciągle gdzieś, coś...A co do Bleacha - to chyba sam wiesz jak jest, choć może nie pamiętasz czasów w których moje wściekły wiewiórki były wszędzie xD Cierpliwość mam dopóki ktoś nie zajdzie mi za skórę...Chętnie pobawię się w nakręcanie fabuły tutaj, a przynajmniej spróbuję dopóki mam czas Wink

A co do modowania - drażni mnie, kiedy ktoś łamie regulamin bądź trolluje...Chętnie się tym zajmę, ale nie muszę, jeśli masz już od tego ludzi Wink
Ilość czasu: Na chwilę obecną mój czas ograniczany jest tylko głównymi obowiązkami domowymi, ewentualnie jakąś rozrywką innego typu.
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySro Cze 03, 2015 2:13 pm



Bercia - MG na okres próbny. Mod CB od ręki, pełen etat. Tylko nie szalej z banowaniem i trzymaj równie krótko swojego hanysa <:
Powrót do góry Go down
Urruru
Números
Urruru


Liczba postów : 187
Join date : 02/06/2015
Age : 106

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyCzw Cze 18, 2015 12:50 pm

Oki, no to jeszcze raz xD

Stanowisko: MG
Doświadczenie: Na forach siedzę od dobrych kilku lat. Wiem na czym polega działanie forum itd. Mam doświadczenie z bardzo wymagającymi sprawdzającymi KP, więc ogólnie wiem czego się uczepić a czego nie. Byłam MG na TheBleachGra przez kilka miesięcy (chyba) póki forum nie umarło.
Ilość czasu: Wakacje po maturze, nie wiem jak to będzie od października, ale postaram się znaleźć czas chociażby na 2-3 osoby (ale to i tak daleka przyszłość jak na PBF, więc nie ma co gadać o jesieni jeszcze).
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyCzw Cze 18, 2015 6:55 pm

Przyjęta na czas próbny.
Powrót do góry Go down
Giroji
Números
Giroji


Liczba postów : 28
Join date : 16/06/2015

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Cze 20, 2015 11:56 pm

Stanowisko: Moderator CB
Doświadczenie: Z jakieś 3 lata. Fora PBF oraz dyskusyjne w jakimś uniwersum fantasy/magna/anime. Ranga MG tylko raz. Moderator z trzy razy. Administrator raz. Opiekun działu, 4 razy. No i HeadAdmin własnego forum, z darmową domeną na które wbiła tylko jedna osoba, yaaaay! Very Happy
Ilość czasu: Szczerze? Chodzę do szkoły muzycznej, więc... hmm...
Poniedziałek - godzina na forum po 21:30
Wtorek - 14:15-24:00
Środa - godzina na forum po 21:30
Czwartek - godzina na forum po 21:30
Piątek- 13:35-24:00
Sobota - 24h
Niedziela - 24h


Ostatnio zmieniony przez Giroji dnia Nie Cze 21, 2015 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mnementh
Números
Mnementh


Liczba postów : 105
Join date : 31/05/2015

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyNie Cze 21, 2015 2:09 am

ej ta też chce dwa piątki w tygodniu -_-

Chcę @ na sb i mg być o! (żeby nie było offu:P)
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyPon Cze 22, 2015 11:31 am

Grzegorzu - ok, przyjmujemy cię na moderatora cb na okres próbny, lecz w tej chwili nie mogę dać ci pełnej moderacji chatem. Postaraj się, a będzie ci to wynagrodzone.

Mnementh - dostajesz MG, małpki w cb ci nie dam.

A więc dla formalności: Mnementh przechodzi na pełen etat jako moderator techniczny oraz sędzia. Zaś Beritra jako mistrz gry.
Gratuluje, wiwaty i te sprawy.
Powrót do góry Go down
Urruru
Números
Urruru


Liczba postów : 187
Join date : 02/06/2015
Age : 106

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyPon Sie 10, 2015 11:16 pm

Stanowisko: Sprawdzacz KP
Doświadczenie: Jak MG'owaniem. Poza tym ogarnęłam Wasze zasady sprawdzania KP.
Ilość czasu: NIEOGRANICZONA. Przynajmniej w wakacje. Ogólnie siedzę na forum ciągle, a ludzie płaczą w oczekiwaniu na sprawdzenie KP. Mogę objąć etat na wakacje czy coś.
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptySob Sie 22, 2015 1:50 am

Urruru - dostajesz pełen etat MG, zaś na moda technicznego zostajesz przyjęta na okres próbny.
Powrót do góry Go down
Tetsu
Samotnik
Tetsu


Liczba postów : 42
Join date : 28/06/2015

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyNie Sie 23, 2015 8:24 pm

Stanowisko: MG - ewentualnie można mnie wykorzystać do sędziowania.
Doświadczenie: Latka lecą, ale zacząłem dość późno. Będzie z 7-8. Na różniastych pbfach, ale swoją przygodę rozpocząłem właśnie od Blicza z zapałem oglądając także anime. Potem przyszedł czas na wiele innych rodzajów for, między innymi Naruto, One Piece, Fairy Tail, Katekyoshi Hitman Reborn, a kończąc na różnych postapokalipsach i magicznych. Pisze rozbudowane posty, które w dużej mierze satysfakcjonują mnie, aniżeli graczy, a już na pewno nie tych ze słabszym talentem (gdzie bardziej są przyczyną demotywacji xd). Staram się przykładać wagę do tego, co dzieje się z postaciami i skupiać uwagę właśnie na nich.
Ilość czasu: Poza wieloma obowiązkami dnia codziennego mam czas, który systematycznie wykorzystuje na doglądanie zajęć w internecie, co przekłada się na w miarę systematyczną i aktywną rozgrywkę. Można powiedzieć, że dyspozycyjność będę miał na średnim zakresie. Zdarzą się słabsza chwila, gdzie niekiedy pisanie nie wychodzi, dlatego niektórym może nie wyjść to na dobre, jednak skrupulatnie pilnuje czasu i wynikających opóźnień.
Powrót do góry Go down
Varagarv
Wesoły Morderca
Varagarv


Liczba postów : 287
Join date : 03/07/2014

Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska EmptyPon Sie 24, 2015 1:14 am

Tetsu - nie będę bawił się w okres próbny, bo znam twoje posty nie od dziś, także przyjęty na stołek MG. Działaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na stanowiska Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na stanowiska   Nabór na stanowiska Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór na stanowiska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Reiryoku ::  :: OGŁOSZENIA-
Skocz do:  






BlackButler

HogwartDream